Dezinfekce haly

Pomáháme firmám s účinnou dezinfekcí prostor

,
Epidemiologická situace se opět zhoršuje a vy hledáte spolehlivou metodu dezinfekce, kterou budete moci plošně použít na vydezinfikování vašeho obchodu, kanceláří, velkých hal či dalších firemních prostor?
Dezinfekce schodiště

Dezinfekce bytových domů

, ,
Vstupní dveře, kliky, klíče. To vše dnes sami kvůli obavě z šíření nového koronaviru každodenně dezinfikujete. I my v Umyjemto jsme se proto rozhodli, že půjdeme do boje proti této hrozbě a rozšířili naše služby. Pomůžeme Vám nyní nejen s čištěním fasád, ale také s účinnou dezinfekcí společných prostor jako jsou chodby, sklepy, kočárkárny, výtahy nebo vstupní vestibuly.
Čistíme bez zápachu

Dezinfikujeme kanceláře, školy i bytové domy

,
Vzhledem k hygienicko-epidemiologické situaci nabízíme účinnou dezinfekci vnitřních prostor. Vyčistíme kancelář, školu nebo bytový dům. Pokud potřebujete poradit, jaká metoda dezinfekce pro Vás bude nejúčinnější, pročtěte si prosím naši informační stránku: Plošná dezinfekce interierů a budov.
Čistíme bez zápachu

Nátěr střech Praha

Ochraňte vaši střešní krytinu před nepříznivým počasím nebo ji dejte nový život v podobě jiné barvy. Provádíme nátěr střech v Praze a garantujeme špičkovou kvalitu provedení. Na trhu působíme již 10 let.
Čistíme bez zápachu

Nátěr střech České Budějovice

Ochraňte vaši střešní krytinu před nepříznivým počasím nebo ji dejte nový život v podobě jiné barvy. Provádíme nátěr střech v Českých Budějovicích a garantujeme špičkovou kvalitu provedení. Na trhu působíme již 10 let.
Čistíme bez zápachu

Nátěr střech Hradec Králové

Ochraňte vaši střešní krytinu před nepříznivým počasím nebo ji dejte nový život v podobě jiné barvy. Provádíme nátěr střech v Hradci Králové a garantujeme špičkovou kvalitu provedení. Na trhu působíme již 10 let.
Čistíme bez zápachu

Nátěr střech Ústí nad Labem

Ochraňte vaši střešní krytinu před nepříznivým počasím nebo ji dejte nový život v podobě jiné barvy. Provádíme nátěr střech v Ústí nad Labem a garantujeme špičkovou kvalitu provedení. Na trhu působíme již 10 let.
Čistíme bez zápachu

Nátěr střech Olomouc

Ochraňte vaši střešní krytinu před nepříznivým počasím nebo ji dejte nový život v podobě jiné barvy. Provádíme nátěr střech v Olomouci a garantujeme špičkovou kvalitu provedení. Na trhu působíme již 10 let.
Čistíme bez zápachu

Nátěr střech Liberec

Ochraňte vaši střešní krytinu před nepříznivým počasím nebo ji dejte nový život v podobě jiné barvy. Provádíme nátěr střech v Liberci a garantujeme špičkovou kvalitu provedení. Na trhu působíme již 10 let.
Čistíme bez zápachu

Nátěr střech Plzeň

Ochraňte vaši střešní krytinu před nepříznivým počasím nebo ji dejte nový život v podobě jiné barvy. Provádíme nátěr střech v Plzni a garantujeme špičkovou kvalitu provedení. Na trhu působíme již 10 let.
Čistíme bez zápachu

Nátěr střech Ostrava

Ochraňte vaši střešní krytinu před nepříznivým počasím nebo ji dejte nový život v podobě jiné barvy. Provádíme nátěr střech v Ostravě a garantujeme špičkovou kvalitu provedení. Na trhu působíme již 10 let.
Čistíme bez zápachu

Nátěr střech Brno

Ochraňte vaši střešní krytinu před nepříznivým počasím nebo ji dejte nový život v podobě jiné barvy. Provádíme nátěr střech v Brně a garantujeme špičkovou kvalitu provedení. Na trhu působíme již 10 let.
Čistíme bez zápachu

Nátěr střech Pardubice

Ochraňte vaši střešní krytinu před nepříznivým počasím nebo ji dejte nový život v podobě jiné barvy. Provádíme nátěr střech v Pardubicích a garantujeme špičkovou kvalitu provedení. Na trhu působíme již 10 let.