Nátěr střech v Ostravě

Objednejte si nátěr střechy v Ostravě

Nátěr fasád, čištění a nátěr střech, mytí a čištění fasád jsou našim hlavním zaměřením proto zaručujeme kvalitu práce na nejvyšší možné úrovni. Střechy natíráme pomocí moderní technologie airless, která zaručí důkladný nástřik barvy, kterou si sami vyberete z našeho bohatého vzorníku barev. Před samotným nátěrem střechu zbavíme nečistot.Bezvduchá technologie, díky které dokážeme zaručit jednolitý nátěr.

Víme, jak na schátralé střechy

Máme za sebou mnoho nátěrů různých střešních krytin. Přečtěte si, jak dokážeme udělat ze staré budovy novou pomocí našich komplexních služeb.
Osobně zhodnotíme stav vaši střechy zdarma a vystavíme tu nejlepší nabídku v poměru cena/výkon.
Přidáme antikorózní nátěr nebo odrezovácí prostředek, pokud bude potřeba.

Poradíme vám s péči a výběrem barvy u rezavé, hliníkové, plechové či pozinkované střechy. Zkrátka natřeme střechu v Ostravě, že se bude vyjímat v celé ulici. Ozvěte se pro renovaci vaší střechy.

Nátěr střech v Ostravě - Ochraňte vaši střešní krytinu před nepříznivým počasím nebo ji dejte nový život v podobě jiné barvy. Provádíme nátěr střech v Ostravě a garantujeme špičkovou kvalitu provedení. Na trhu působíme již 10 let.

Nátěr střech v Ostravě

Ochraňte vaši střešní krytinu před nepříznivým počasím nebo ji dejte nový život v podobě jiné barvy. Provádíme nátěr střech v Ostravě a garantujeme špičkovou kvalitu provedení. Na trhu působíme již 10 let.

Poptávkový formulář