Program Čistá Fasáda - Komplexní balíček služeb - Nátěr fasád a mytá fasád - 13 let záruka
Program Čistá Fasáda – Komplexní balíček služeb – Nátěr fasád a mytí fasád – 13 let záruka

Nejvýhodnější záruka na trhu? U nás počítejte 13 let

V rámci programu Čistá fasáda automaticky získáte nejdelší prodlouženou záruku na trhu. Naši klienti mohou počítat dokonce s 13letou zárukou na fasádní nátěr zateplené fasády. Díky tomu si mohou dopředu naplánovat všechny výdaje týkající se servisu fasády a v dlouhodobém horizontu výrazně ušetřit. Specialitou naší 13leté záruky je dvojitá garance, a to jak od výrobce a dodavatele barev, společnosti KABE FARBEN, tak i na provedený nátěr a mytí fasády společností UMYJEMTO. Samozřejmostí jsou i garanční kontroly stavu fasády v průběhu záruky. V tomto je naše záruka jediná na trhu. Prohlédněte si níže, jak to bude probíhat v praxi.

Garantujeme ceny na více než 10 let dopředu

Rozhodli jsme se zaručit garantovanou cenu služeb v průběhu trvání programu Čistá fasáda. Samozřejmostí je také garanční servis včetně protokolu kontroly.

Zhodnocení domu i bytových jednotek

Díky čisté fasádě se dům zhodnotí a jeho reprezentativní vzhled ocení i lidé z okolí. Po vstoupení do programu můžete počítat s nárůstem ceny bytového domu včetně samotných bytových jednotek.

Mít čistou fasádu znamená také zdravotně nezávadné prostředí v bytech, jejichž stav si zase budou pochvalovat jak dlouholetí obyvatelé domů, tak noví nájemníci.

Získáte i ochranu zateplení fasády

Nezanedbatelná je také ochrana zateplení, kterou díky programu získáte. Pokud si potřebujete svoji investici rozmyslet, připravíme nejprve vizualizaci, jak bude dům s hotovým nátěrem vypadat.

A jak to bude v praxi probíhat?

Program Čistá Fasáda – Grafické znázornění 13leté fasády
  1. Nejdříve dorazí profesionálové z Umyjemto a technolog z firmy Kabe Farben, kteří provedou detailní analýzu stavu fasády.
  2. Pokud nemáte fasádu starší 20 let, specialisté ji natřou a vyspraví praskliny i opraví drobná poškození. Poté pomocí revoluční švýcarské technologie natřou plničem, aby opravili také mikrotrhliny.
  3. Následovat bude fasádní nátěr dle technologického postupu stanoveného dodavatelem barev. Poté budou každé dva roky probíhat kontroly stavu fasády a v případě, že se po umytí nebo nátěru objeví na fasádě něco v nepořádku, získáte v rámci ProgramCistaFasada.cz doporučení vhodného řešení.
  4. Protože žádný nátěr nevydrží bez následné péče nekonečně dlouho, připravili jsme časovou osu s plánem předpokládané údržby a péče o fasádu. Abychom klienty motivovali k pečlivému dodržování plánu, jak se o fasádu efektivně starat, rozhodli jsme se jim naše ceny po celou dobu trvání programu garantovat.

Byli jste u konkurence? Žádný problém!

Pokud jste se ještě nepustili do mytí ani sanace zateplené fasády, můžete vstoupit do programu zdarma. To platí také pro zákazníky společnosti Umyjemto, kteří za posledních 8 let využili jejích služeb mytí či nátěru.

O fasádu se budeme starat, jako by byla naše

Pokud jste zákazník konkurenční firmy, ale firma již neexistuje, nebo takový program nevede, můžete se po uplynutí záruční doby u jiného dodavatele do programu také zapojit. Navíc doporučíme, co s fasádou v pravý čas dělat a kromě vstupní prohlídky budeme pokračovat také v pravidelných kontrolách.