Program Čistá Fasáda - Komplexní balíček služeb - Nátěr fasád a mytá fasád - 13 let záruka
Program Čistá Fasáda – Komplexní balíček služeb – Nátěr fasád a mytí fasád – 13 let záruka

Nejvýhodnější záruka na trhu? U nás počítejte 13 let

V rámci programu Čistá fasáda automaticky získáte nejdelší prodlouženou záruku na trhu. Naši klienti mohou počítat dokonce s 13 letou zárukou na fasádní nátěr zateplené fasády. Díky tomu si mohou dopředu naplánovat všechny výdaje týkající se servisu fasády a v dlouhodobém horizontu výrazně ušetřit. Specialitou naší 13 leté záruky je dvojítá garance, a to jak od výrobce a dodavatele barev, společnosti KABE FARBEN, tak i na provedený nátěr a mytí fasády společností UMYJEMTO. Samozřejmostí jsou i garanční kontroly stavu fasády v pruběhu záruky. V tomto je naše záruka jediná na trhu. Prohlédněte si níže, jak to bude probíhat v praxi.

Garantujeme ceny na více než 10 let dopředu

Rozhodli jsme se zaručit garantovanou cenu služeb v průběhu trvání programu Čistá fasáda. Samozřejmostí je také garanční servis včetně protokolu kontroly.

Zhodnocení domu i bytových jednotek

Díky čisté fasádě se dům zhodnotí a jeho reprezentativní vzhled ocení i lidé z okolí. Po vstoupení do programu můžete počítat s nárůstem ceny bytového domu včetně samotných bytových jednotek.

Mít čistou fasádu znamená také zdravotně nezávadné prostředí v bytech, jejichž stav si zase budou pochvalovat jak dlouholetí obyvatelé domů, tak noví nájemníci.

Získáte i ochranu zateplení fasády

Nezanedbatelná je také ochrana zateplení, kterou díky programu získáte. Pokud si potřebujete svoji investici rozmyslet, připravíme nejprve vizualizaci, jak bude dům s hotovým nátěrem vypadat.

A jak to bude v praxi probíhat?

Program Čistá Fasáda - Grafické znázornění 13leté fasády
Program Čistá Fasáda – Grafické znázornění 13leté fasády
  1. Nejdříve dorazí profesionálové z Umyjemto a technolog z firmy Kabe Farben, kteří provedou detailní analýzu stavu fasády.
  2. Pokud nemáte fasádu starší 20 let, specialisté ji natřou a vyspraví praskliny i opraví drobná poškození. Poté pomocí revoluční švýcarské technologie natřou plničem, aby vyspravili i mikrotrhliny.
  3. Následovat bude fasádní nátěr dle technologického postupu stanoveného dodavatelem barev. Poté budou každé dva roky probíhat kontroly stavu fasády a v případě, že se po umytí nebo nátěru objeví na fasádě něco v nepořádku, získáte v rámci ProgramCistaFasada.cz doporučení vhodného řešení.
  4. Protože žádný nátěr nevydrží bez následné péče nekonečně dlouho, připravili jsme časovou osu s plánem předpokládané údržby a péče o fasádu. Abychom klienty motivovali v pečlivém dodržování plánu, jak se o fasádu efektivně postarat, rozhodli jsme se jim naše ceny po celou dobu trvání programu garantovat.

Byli jste u konkurence? Žádný problém!

Pokud jste se ještě nepustili do mytí ani sanace zateplené fasády, můžete vstoupit do programu zdarma. To platí také pro zákazníky společnosti Umyjemto, kteří za posledních 8 let využili jejích služeb mytí či nátěru.

O fasádu se budeme starat jako by byla naše

Pokud jste zákazník konkurenční firmy, ale firma již neexistuje, nebo takový program nevede, můžete se po uplynutí záruční doby u jiného dodavatele do programu také zapojit. Navíc doporučíme, co s fasádou v pravý čas dělat a kromě vstupní prohlídky budeme pokračovat také v pravidelných kontrolách.