Dezinfekce haly

Pomáháme firmám s účinnou dezinfekcí prostor

,
Epidemiologická situace se opět zhoršuje a vy hledáte spolehlivou metodu dezinfekce, kterou budete moci plošně použít na vydezinfikování vašeho obchodu, kanceláří, velkých hal či dalších firemních prostor?
Dezinfekce schodiště

Dezinfekce bytových domů

, ,
Vstupní dveře, kliky, klíče. To vše dnes sami kvůli obavě z šíření nového koronaviru každodenně dezinfikujete. I my v Umyjemto jsme se proto rozhodli, že půjdeme do boje proti této hrozbě a rozšířili naše služby. Pomůžeme Vám nyní nejen s čištěním fasád, ale také s účinnou dezinfekcí společných prostor jako jsou chodby, sklepy, kočárkárny, výtahy nebo vstupní vestibuly.
Čistíme bez zápachu

Dezinfikujeme kanceláře, školy i bytové domy

,
Vzhledem k hygienicko-epidemiologické situaci nabízíme účinnou dezinfekci vnitřních prostor. Vyčistíme kancelář, školu nebo bytový dům. Pokud potřebujete poradit, jaká metoda dezinfekce pro Vás bude nejúčinnější, pročtěte si prosím naši informační stránku: Plošná dezinfekce interierů a budov.
Čistíme bez zápachu

Odstranění graffiti Pardubice

Zbavte se nechtěného vandalismu v podobě graffiti z omítek domů, dopravních značek, betonových mostů, zástavek hromadné dopravy a dalších. Umíme šetrně odstranit grafffiti v Pardubicích téměř z jakéhokoliv povrchu.
Čistíme bez zápachu

Odstranění graffiti České Budějovice

Zbavte se nechtěného vandalismu v podobě graffiti z omítek domů, dopravních značek, betonových mostů, zástavek hromadné dopravy a dalších. Umíme šetrně odstranit grafffiti v Českých Budějovicích téměř z jakéhokoliv povrchu.
Čistíme bez zápachu

Odstranění graffiti Hradec Králové

Zbavte se nechtěného vandalismu v podobě graffiti z omítek domů, dopravních značek, betonových mostů, zástavek hromadné dopravy a dalších. Umíme šetrně odstranit grafffiti v Hradci Králové téměř z jakéhokoliv povrchu.
Čistíme bez zápachu

Odstranění graffiti Ústí nad Labem

Zbavte se nechtěného vandalismu v podobě graffiti z omítek domů, dopravních značek, betonových mostů, zástavek hromadné dopravy a dalších. Umíme šetrně odstranit grafffiti v Ústí nad Labem téměř z jakéhokoliv povrchu.
Čistíme bez zápachu

Odstranění graffiti Olomouc

Zbavte se nechtěného vandalismu v podobě graffiti z omítek domů, dopravních značek, betonových mostů, zástavek hromadné dopravy a dalších. Umíme šetrně odstranit grafffiti v Olomouci téměř z jakéhokoliv povrchu.
Čistíme bez zápachu

Odstranění graffiti Liberec

Zbavte se nechtěného vandalismu v podobě graffiti z omítek domů, dopravních značek, betonových mostů, zástavek hromadné dopravy a dalších. Umíme šetrně odstranit grafffiti v Liberci téměř z jakéhokoliv povrchu.
Čistíme bez zápachu

Odstranění graffiti Plzeň

Zbavte se nechtěného vandalismu v podobě graffiti z omítek domů, dopravních značek, betonových mostů, zástavek hromadné dopravy a dalších. Umíme šetrně odstranit grafffiti v Plzni téměř z jakéhokoliv povrchu.
Čistíme bez zápachu

Odstranění graffiti Ostrava

Zbavte se nechtěného vandalismu v podobě graffiti z omítek domů, dopravních značek, betonových mostů, zástavek hromadné dopravy a dalších. Umíme šetrně odstranit grafffiti v Ostravě téměř z jakéhokoliv povrchu.
Čistíme bez zápachu

Odstranění graffiti Brno

Zbavte se nechtěného vandalismu v podobě graffiti z omítek domů, dopravních značek, betonových mostů, zástavek hromadné dopravy a dalších. Umíme šetrně odstranit grafffiti v Brně téměř z jakéhokoliv povrchu.
Čistíme bez zápachu

Odstranění graffiti Praha

Zbavte se nechtěného vandalismu v podobě graffiti z omítek domů, dopravních značek, betonových mostů, zástavek hromadné dopravy a dalších. Umíme šetrně odstranit grafffiti v Praze téměř z jakéhokoliv povrchu.