Mytí a nátěr fasády bytového domu Praha

, , ,
Mytí a následný nátěr fasády 3500 m² bytového domu v Praze. Rok 2023. V roce 2023 proběhlo mytí a následný nátěr fasády bytového domu v Praze s celkovou plochou 3500 m². Projekt zahrnoval důkladné čištění, opravu povrchu,…
mytí a nátěr fasády

Mytí a nátěr fasády bytového domu Havířov

, ,
Mytí a následný nátěr fasády 2200 m² bytového domu v Havířově. Rok 2023. V roce 2023 jsme provedli mytí fasády a její následný nátěr bytového domu v Havířově o ploše 2200 m². Projekt zahrnoval důkladné čištění…
mytí fasády

Mytí fasády bytového domu Olomouc

,
V roce 2023 proběhlo mytí fasády o ploše 1700 m² v Olomouci. Projekt zahrnoval důkladné čištění, odstranění nečistot a plísní, což výrazně zlepšilo vzhled budovy a přispělo k její dlouhodobé ochraně. Výsledkem je…
nátěr fasády

Nátěr fasády bytového domu Ostrava

,
V roce 2022 jsme provedli mytí a nátěr fasády tohoto bytového domu o ploše 3000 m² v Ostravě. U bytového domu došlo nejdříve k důkladnému čištění fasády, odstranění všech nečistot a plísní a na závěr byl pořízen…
nátěr fasády

Mytí a nátěry fasád bytových domů Pardubice

Využijte výhodnou nabídku mytí a nátěrů fasád v Pardubicích. Vyhněte se dlouhému omezování běžného provozu a napište nám pro intenzivní vyčištění fasády a jejího nátěru speciálními systémy Švýcarů z KABE Farben.
nátěr fasády

Mytí a nátěry fasád bytových domů České Budějovice

Využijte výhodnou nabídku mytí a nátěrů fasád v Českých Budějovicích. Vyhněte se dlouhému omezování běžného provozu a napište nám pro intenzivní vyčištění fasády a jejího nátěru speciálními systémy Švýcarů z KABE Farben.
nátěr fasády

Mytí a nátěry fasád bytových domů Hradec Králové

Využijte výhodnou nabídku mytí a nátěrů fasád v Hradci Králové. Vyhněte se dlouhému omezování běžného provozu a napište nám pro intenzivní vyčištění fasády a jejího nátěru speciálními systémy Švýcarů z KABE Farben.
nátěr fasády

Mytí a nátěry fasád bytových domů Ústí nad Labem

Využijte výhodnou nabídku mytí a nátěrů fasád v Ústí nad Labem. Vyhněte se dlouhému omezování běžného provozu a napište nám pro intenzivní vyčištění fasády a jejího nátěru speciálními systémy Švýcarů z KABE Farben.
nátěr fasády

Mytí a nátěry fasád bytových domů Brno

Využijte výhodnou nabídku mytí a nátěrů fasád v Brně. Vyhněte se dlouhému omezování běžného provozu a napište nám pro intenzivní vyčištění fasády a jejího nátěru speciálními systémy Švýcarů z KABE Farben.
nátěr fasády

Mytí a nátěry fasád bytových domů Praha

Využijte výhodnou nabídku mytí a nátěrů fasád v Praze. Vyhněte se dlouhému omezování běžného provozu a napište nám pro intenzivní vyčištění fasády a jejího nátěru speciálními systémy Švýcarů z KABE Farben.