Mytí a nátěry fasád bytových domů v Praze

Postaráme se o mytí a nátěry fasád bytových domů v Praze

Nabízíme balíček mytí a nátěrů fasád panelaků a bytových domů. Před samotným nátěrem je potřeba fasádu důkladně vyčistit. Pouze na perfektně čisté fasádě bude následný nátěr mít smysl a vydrží co nejdéle. Čištění fasád je naše specializace od začátků působení Umyjemto. V souvislosti s natíracími systémy spolupracujeme se švýcarskou firmou KABE Farben, která ochrání fasádu před plísněmi, řasami a jinými nečistotami dokonce až na 15 let. Navíc máme širokou škálu barev, které svou barevností rozzáří sidliště na dlouho.

Máme za sebou desítky vyčištěných a natřených fasád v Praze, proč?

Používáme ty nejkvalitnější systémy s garancí výrobce až na 5 let.
Pracujeme rychle, takže nemusíte na dlouho omezovat běžný provoz obyvatel domu.
Jsme specialisté a věnujeme se výhradně svému oboru. Stavební firmy se kterými se musíme často dělit o zákazníky a pro které čištění a nátěry jsou malou položkou na seznamu prací, se mnohdy příliš nesnaží a výsledek je pak nekvalitní.

S naši výhodnou nabídkou vyřešíte dvě mouchy jednou ranou. Posvítíme si na každou lokalitu a vyčistíme a natřeme jakoukoliv fasádu v Praze. Máte možnost získat až 13 let záruky na naši dobře odvedenou práci, přečtěte si více o programu Čistá Fasáda.

Mytí a nátěry fasád bytových domů v Praze - Využijte výhodnou nabídku mytí a nátěrů fasád v Praze. Vyhněte se dlouhému omezování běžného provozu a napište nám pro intenzivní vyčištění fasády a jejího nátěru speciálními systémy Švýcarů z KABE Farben.

Mytí a nátěry fasád bytových domů v Praze

Využijte výhodnou nabídku mytí a nátěrů fasád v Praze. Vyhněte se dlouhému omezování běžného provozu a napište nám pro intenzivní vyčištění fasády a jejího nátěru speciálními systémy Švýcarů z KABE Farben.

Poptávkový formulář