Dezinfekce haly

Pomáháme firmám s účinnou dezinfekcí prostor

,
Epidemiologická situace se opět zhoršuje a vy hledáte spolehlivou metodu dezinfekce, kterou budete moci plošně použít na vydezinfikování vašeho obchodu, kanceláří, velkých hal či dalších firemních prostor?
Dezinfekce schodiště

Dezinfekce bytových domů

, ,
Vstupní dveře, kliky, klíče. To vše dnes sami kvůli obavě z šíření nového koronaviru každodenně dezinfikujete. I my v Umyjemto jsme se proto rozhodli, že půjdeme do boje proti této hrozbě a rozšířili naše služby. Pomůžeme Vám nyní nejen s čištěním fasád, ale také s účinnou dezinfekcí společných prostor jako jsou chodby, sklepy, kočárkárny, výtahy nebo vstupní vestibuly.
Čistíme bez zápachu

Dezinfikujeme kanceláře, školy i bytové domy

,
Vzhledem k hygienicko-epidemiologické situaci nabízíme účinnou dezinfekci vnitřních prostor. Vyčistíme kancelář, školu nebo bytový dům. Pokud potřebujete poradit, jaká metoda dezinfekce pro Vás bude nejúčinnější, pročtěte si prosím naši informační stránku: Plošná dezinfekce interierů a budov.
Čistíme bez zápachu

Nátěry fasád bytových domů Pardubice

Oživte barvu fasády novým nátěrem špičkové kvality a profesionálním provedením. Máme dlouholeté zkušenosti s natíráním fasád v Pardubicích. Zasadíme se o fasády rodinných domků, ale i bytových domů a paneláků.
Čistíme bez zápachu

Nátěry fasád bytových domů České Budějovice

Oživte barvu fasády novým nátěrem špičkové kvality a profesionálním provedením. Máme dlouholeté zkušenosti s natíráním fasád v Českých Budějovicích. Zasadíme se o fasády rodinných domků, ale i bytových domů a paneláků.
Čistíme bez zápachu

Nátěry fasád bytových domů Hradec Králové

Oživte barvu fasády novým nátěrem špičkové kvality a profesionálním provedením. Máme dlouholeté zkušenosti s natíráním fasád v Hradci Králové. Zasadíme se o fasády rodinných domků, ale i bytových domů a paneláků.
Čistíme bez zápachu

Nátěry fasád bytových domů Ústí nad Labem

Oživte barvu fasády novým nátěrem špičkové kvality a profesionálním provedením. Máme dlouholeté zkušenosti s natíráním fasád v Ústí nad Labem. Zasadíme se o fasády rodinných domků, ale i bytových domů a paneláků.
Čistíme bez zápachu

Nátěry fasád bytových domů Olomouc

Oživte barvu fasády novým nátěrem špičkové kvality a profesionálním provedením. Máme dlouholeté zkušenosti s natíráním fasád v Olomouci. Zasadíme se o fasády rodinných domků, ale i bytových domů a paneláků.
Čistíme bez zápachu

Nátěry fasád bytových domů Liberec

Oživte barvu fasády novým nátěrem špičkové kvality a profesionálním provedením. Máme dlouholeté zkušenosti s natíráním fasád v Liberci. Zasadíme se o fasády rodinných domků, ale i bytových domů a paneláků.
Čistíme bez zápachu

Nátěry fasád bytových domů Plzeň

Oživte barvu fasády novým nátěrem špičkové kvality a profesionálním provedením. Máme dlouholeté zkušenosti s natíráním fasád v Plzni. Zasadíme se o fasády rodinných domků, ale i bytových domů a paneláků.
Čistíme bez zápachu

Nátěry fasád bytových domů Ostrava

Oživte barvu fasády novým nátěrem špičkové kvality a profesionálním provedením. Máme dlouholeté zkušenosti s natíráním fasád v Ostravě. Zasadíme se o fasády rodinných domků, ale i bytových domů a paneláků.
Čistíme bez zápachu

Nátěry fasád bytových domů Brno

Oživte barvu fasády novým nátěrem špičkové kvality a profesionálním provedením. Máme dlouholeté zkušenosti s natíráním fasád v Brně. Zasadíme se o fasády rodinných domků, ale i bytových domů a paneláků.
Čistíme bez zápachu

Nátěry fasád bytových domů Praha

Oživte barvu fasády novým nátěrem špičkové kvality a profesionálním provedením. Máme dlouholeté zkušenosti s natíráním fasád v Praze. Zasadíme se o fasády rodinných domků, ale i bytových domů a paneláků.