Dezinfekce haly

Pomáháme firmám s účinnou dezinfekcí prostor

,
Epidemiologická situace se opět zhoršuje a vy hledáte spolehlivou metodu dezinfekce, kterou budete moci plošně použít na vydezinfikování vašeho obchodu, kanceláří, velkých hal či dalších firemních prostor?
Dezinfekce schodiště

Dezinfekce bytových domů

, ,
Vstupní dveře, kliky, klíče. To vše dnes sami kvůli obavě z šíření nového koronaviru každodenně dezinfikujete. I my v Umyjemto jsme se proto rozhodli, že půjdeme do boje proti této hrozbě a rozšířili naše služby. Pomůžeme Vám nyní nejen s čištěním fasád, ale také s účinnou dezinfekcí společných prostor jako jsou chodby, sklepy, kočárkárny, výtahy nebo vstupní vestibuly.
Čistíme bez zápachu

Dezinfikujeme kanceláře, školy i bytové domy

,
Vzhledem k hygienicko-epidemiologické situaci nabízíme účinnou dezinfekci vnitřních prostor. Vyčistíme kancelář, školu nebo bytový dům. Pokud potřebujete poradit, jaká metoda dezinfekce pro Vás bude nejúčinnější, pročtěte si prosím naši informační stránku: Plošná dezinfekce interierů a budov.
Čistíme bez zápachu

Čištění fasád Pardubice

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Pardubicích máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
Čistíme bez zápachu

Čištění fasád České Budějovice

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Českých Budějovicích máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
Čistíme bez zápachu

Čištění fasád Hradec Králové

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Hradci Králové máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
Čistíme bez zápachu

Čištění fasád Ústí nad Labem

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Ústí nad Labem máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
Čistíme bez zápachu

Čištění fasád Olomouc

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Olomouci máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
Čistíme bez zápachu

Čištění fasád Liberec

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Liberci máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
Čistíme bez zápachu

Čištění fasád Plzeň

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Plzni máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
Čistíme bez zápachu

Čištění fasád Ostrava

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Ostravě máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
Čistíme bez zápachu

Čištění fasád Brno

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Brně máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
Čistíme bez zápachu

Čištění fasád Praha

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Praze máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.