Mytí a nátěr fasády bytového domu Praha

, , ,
Mytí a následný nátěr fasády 3500 m² bytového domu v Praze. Rok 2023. V roce 2023 proběhlo mytí a následný nátěr fasády bytového domu v Praze s celkovou plochou 3500 m². Projekt zahrnoval důkladné čištění, opravu povrchu,…
mytí fasády bytového domu

Mytí fasády bytového domu Brno

,
Mytí fasády 1500 m² v Brně. Rok 2023. V roce 2023 proběhlo mytí fasády o ploše 1500 m² v Brně. Projekt zahrnoval důkladné odstranění nečistot, včetně nebezpečných mechů a plísní, čímž došlo k obnovení nejen estetického…
mytí a nátěr fasády

Mytí a nátěr fasády bytového domu Havířov

, ,
Mytí a následný nátěr fasády 2200 m² bytového domu v Havířově. Rok 2023. V roce 2023 jsme provedli mytí fasády a její následný nátěr bytového domu v Havířově o ploše 2200 m². Projekt zahrnoval důkladné čištění…
mytí fasády

Mytí fasády bytového domu Olomouc

,
V roce 2023 proběhlo mytí fasády o ploše 1700 m² v Olomouci. Projekt zahrnoval důkladné čištění, odstranění nečistot a plísní, což výrazně zlepšilo vzhled budovy a přispělo k její dlouhodobé ochraně. Výsledkem je…
mytí fasády

Čištění fasád Pardubice

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Pardubicích máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
mytí fasády

Čištění fasád Olomouc

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Olomouci máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
mytí fasády

Čištění fasád Liberec

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Liberci máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
mytí fasády

Čištění fasád Plzeň

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Plzni máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
mytí fasády

Čištění fasád Ostrava

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Ostravě máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.
mytí fasády

Čištění fasád Brno

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Brně máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.