Čištění fasád v Pardubicích

Zkoncujeme se špínou na fasádách bytových nebo rodinných domů

Naši chloubou jsou tisíce vyčištěných fasád po celé České republice. Jsme úzce zaměřeni na čištění fasád v Pardubicích oproti jiným firmám, které službu doplňkově nabízí a náš proškolený tým, kvalitní přípravky a systémy dělají zázraky. Zbavíme fasádu povlaku ze smogu a prachu, usazenin z komínů, sazí nebo výparů z kuchyně. Na mušce máme i mikroorganismy, zelený povlak z řas a plísně. Zateplení totiž snižuje cirkulaci vzduchu, někdy jsou fasády až úplně neprodyšné a je doporučeno dle předávacích instrukcí mýt fasádu co 3 až 8 let. Vše očistíme šetrně bez poškození a na závěr naneseme fungicidní nástřik.

Po naši "návštěvě" se budete cítit jako v novém bydlení

Nezávazně vše zkonzultujeme a přijedeme se na objekt podívat.
Poskytneme vám dostatek času na zvážení (například kvůli svolání schůze s členy družstva apod.) a v případě vašeho zájmu zakázku po domluvě zrealizujeme.
U nás máte 13 let záruku na mytí a čištění fasád bytových domů v Pardubicích. Přečtěte si více o programu Čistá fasáda.

Naše služby jsou určeny obyvatelům rodinných domků, vil, dále bytovým družstvům nebo společenstvím vlastníků jednotek. Ozvěte se nám a domluvíme všechny detaily.

Čištění fasád v Pardubicích - Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Pardubicích máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.

Čištění fasád v Pardubicích

Zkoncujte se špínou a mikroorganismy na vaši fasádě jednou provždy. S čištěním fasád v Pardubicích máme dlouholeté zkušenosti. Profesionálně umyjeme fasády panelových i rodinných domů.

Poptávkový formulář