Odstranění graffiti v Českých Budějovicích

Odstraňte graffiti v Českých Budějovicích bez dalšího poškození povrchu

Poskytujeme službu odstranění graffiti v Českých Budějovicích pro vás vlastníky a správce nemovitostí, pro správu státního majetku, kraje, města a obce. Používáme pouze biologicky odbouratelné odstraňovače, které jsou velmi šetrné k okolnímu prostředí. Odstraníme i zbytky a stíny po odstraňování barev.

Přidejte se do našeho anti graffiti týmu

Bez dalšího poškození vyčistíme povrch od nechtěných obrazců a nápisů.
Zabráníme graffiti ataku do budoucna díky sakrificiálnímu – jednorázovému ochrannému nátěru.
Umíme to s nátěry a čištěním fasád, takže vždy škodu vyhodnotíme a navrhneme to nejšetrnější řešení na míru.

Poradíme si s materiály jako je cihla, kámen, beton nebo omítka. Odstraníme sprejové barvy, tagovací fixy na syntetické bázi, lihové a permanentní fixy, barvy, voskovky a jiné tuhy a pastelky také z automobilů, nábytku, mobiliáře dětských hřišť, reklamních značek a mnoho dalších. Zavolejte pro osobní nezávaznou konzultaci.

Odstranění graffiti v Českých Budějovicích - Zbavte se nechtěného vandalismu v podobě graffiti z omítek domů, dopravních značek, betonových mostů, zástavek hromadné dopravy a dalších. Umíme šetrně odstranit grafffiti v Českých Budějovicích téměř z jakéhokoliv povrchu.

Odstranění graffiti v Českých Budějovicích

Zbavte se nechtěného vandalismu v podobě graffiti z omítek domů, dopravních značek, betonových mostů, zástavek hromadné dopravy a dalších. Umíme šetrně odstranit grafffiti v Českých Budějovicích téměř z jakéhokoliv povrchu.

Poptávkový formulář