Úspěšně umytá fasáda bytového domu – květen 2018

Pro stavební bytové družstvo jsme vyčistili fasádu od mastnoty a organických nečistot. Nebylo to snadné, ale kvůli pochvaly, které se nám na konci dostalo, to za to stálo!

Čištění fasády bytového domu, který vidíte na fotkách níže, zpočátku vypadalo, že bude až moc obtížné. Kvůli špatně přístupnému terénu jsme měli problémy usadit plošinu na východní straně pozemku. Ale vše nakonec dobře dopadlo, s problémy jsme si poradili a jak vidíte na fotkách PŘED a PO, fasáda bytového domu je jako nová:

Ačkoliv se často potýkáme s nepříjemnými problémy (jako v tomto případě usazování plošiny), jsme na naši práci náležitě hrdí. Díky pozitivním reakcím našich zákazníku víme, že odvádíme kvalitně provedené služby.  Vždyť i při této zakázce naše služby ocenil jeden z obyvatelů tohoto domu moc milými slovy. Jeho pochvala nás moc potěšila!

Reakce zákazníků:

Celá fasáda krásně prokoukla, technici si i přes nemalé problémy velmi dobře poradili a realizace tak byla raz dva hotová. Služby společnosti Umyjemto jsou na vysoké úrovni a nelze jinak než je doporučit.

Mám zájem o čištění

Další reference