Dezinfekce haly

Pomáháme firmám s účinnou dezinfekcí prostor

,
Epidemiologická situace se opět zhoršuje a vy hledáte spolehlivou metodu dezinfekce, kterou budete moci plošně použít na vydezinfikování vašeho obchodu, kanceláří, velkých hal či dalších firemních prostor?
Dezinfekce schodiště

Dezinfekce bytových domů

, ,
Vstupní dveře, kliky, klíče. To vše dnes sami kvůli obavě z šíření nového koronaviru každodenně dezinfikujete. I my v Umyjemto jsme se proto rozhodli, že půjdeme do boje proti této hrozbě a rozšířili naše služby. Pomůžeme Vám nyní nejen s čištěním fasád, ale také s účinnou dezinfekcí společných prostor jako jsou chodby, sklepy, kočárkárny, výtahy nebo vstupní vestibuly.
Čistíme bez zápachu

Dezinfikujeme kanceláře, školy i bytové domy

,
Vzhledem k hygienicko-epidemiologické situaci nabízíme účinnou dezinfekci vnitřních prostor. Vyčistíme kancelář, školu nebo bytový dům. Pokud potřebujete poradit, jaká metoda dezinfekce pro Vás bude nejúčinnější, pročtěte si prosím naši informační stránku: Plošná dezinfekce interierů a budov.
Čistíme bez zápachu

Mytí hal Pardubice

Vyzrajte nad špínou na průmyslových objektech nebo halách. S naší vysokosdvižnou technikou si poradíme s čištěním a mytím hal v Pardubicích, ať už je to plocha 5 000 m2 nebo menší. Přijedeme zhodnotit stav a vrhneme se do práce.
Čistíme bez zápachu

Mytí hal České Budějovice

Vyzrajte nad špínou na průmyslových objektech nebo halách. S naší vysokosdvižnou technikou si poradíme s čištěním a mytím hal v Českých Budějovicích, ať už je to plocha 5 000 m2 nebo menší. Přijedeme zhodnotit stav a vrhneme se do práce.
Čistíme bez zápachu

Mytí hal Hradec Králové

Vyzrajte nad špínou na průmyslových objektech nebo halách. S naší vysokosdvižnou technikou si poradíme s čištěním a mytím hal v Hradci Králové, ať už je to plocha 5 000 m2 nebo menší. Přijedeme zhodnotit stav a vrhneme se do práce.
Čistíme bez zápachu

Mytí hal Ústí nad Labem

Vyzrajte nad špínou na průmyslových objektech nebo halách. S naší vysokosdvižnou technikou si poradíme s čištěním a mytím hal v Ústí nad Labem, ať už je to plocha 5 000 m2 nebo menší. Přijedeme zhodnotit stav a vrhneme se do práce.
Čistíme bez zápachu

Mytí hal Olomouc

Vyzrajte nad špínou na průmyslových objektech nebo halách. S naší vysokosdvižnou technikou si poradíme s čištěním a mytím hal v Olomouci, ať už je to plocha 5 000 m2 nebo menší. Přijedeme zhodnotit stav a vrhneme se do práce.
Čistíme bez zápachu

Mytí hal Liberec

Vyzrajte nad špínou na průmyslových objektech nebo halách. S naší vysokosdvižnou technikou si poradíme s čištěním a mytím hal v Liberci, ať už je to plocha 5 000 m2 nebo menší. Přijedeme zhodnotit stav a vrhneme se do práce.
Čistíme bez zápachu

Mytí hal Plzeň

Vyzrajte nad špínou na průmyslových objektech nebo halách. S naší vysokosdvižnou technikou si poradíme s čištěním a mytím hal v Plzni, ať už je to plocha 5 000 m2 nebo menší. Přijedeme zhodnotit stav a vrhneme se do práce.
Čistíme bez zápachu

Mytí hal Ostrava

Vyzrajte nad špínou na průmyslových objektech nebo halách. S naší vysokosdvižnou technikou si poradíme s čištěním a mytím hal v Ostravě, ať už je to plocha 5 000 m2 nebo menší. Přijedeme zhodnotit stav a vrhneme se do práce.
Čistíme bez zápachu

Mytí hal Brno

Vyzrajte nad špínou na průmyslových objektech nebo halách. S naší vysokosdvižnou technikou si poradíme s čištěním a mytím hal v Brně, ať už je to plocha 5 000 m2 nebo menší. Přijedeme zhodnotit stav a vrhneme se do práce.
Čistíme bez zápachu

Mytí hal Praha

Vyzrajte nad špínou na průmyslových objektech nebo halách. S naší vysokosdvižnou technikou si poradíme s čištěním a mytím hal v Praze, ať už je to plocha 5 000 m2 nebo menší. Přijedeme zhodnotit stav a vrhneme se do práce.