Plošná dezinfekce interierů a budov v Plzni

Jsme specialisté na dezinfekci v Plzni

Věnujeme se plošné dezinfekci interiérů a budov v Plzni. Dezinfikujeme prostory v souladě s hygienicko-epidemiologickou situaci spojenou s výskytem covid-19. Používáme širokospektrální druh dezinfekce, která nezanechává žádné šmouhy ani skvrny, na podlaze nelepí a nepoškozuje lino. Dezinfekci aplikujeme pomocí klasických mlžících rozprašovačů.

Účinná dezinfekce a její výhody

Konec virům, bakteriím i plísním. Naše dezinfekce je jednou z nejlepších a nejkoncentrovanějších na světě. Její účinnost byla ověřena nejen během epidemie SARS.
Je bez chlóru a bez zápachu, tedy po celém procesu nemusíte zdlouhavě větrat místnosti. Prostory mohou být ihned připraveny k běžnému provozu.
Má univerzální použití. Ať už se jedná o školu nebo průmýslovou halu, naše dezinfekce si poradí se všemi objekty.
Zaručuje dlouhodobou účinnost. Pracujeme s tím nejlepším materiálem v podobě kvalitní dezinfekce a rozprašovačů, díky kterým dosahujeme maximální spokojenosti klientů.

Zbavte se nežádoucích bakterií ve školách, obchodních centrech, úřadech a bytových domech. Vydenzifikujeme i dopravní prosředky a nástupiště, sportoviště a stadiony nebo sklady. Ozvěte se pro profesionální plošnou dezinfekci v Plzni.

Plošná dezinfekce interierů a budov v Plzni - Provádíme plošnou dezinfekci interiérů a budov v Plzni. Vsaďte na účinnou a finančně dostupnou dezinfekci kanceláří, škol, sportovišť a dalších.

Plošná dezinfekce interierů a budov v Plzni

Provádíme plošnou dezinfekci interiérů a budov v Plzni. Vsaďte na účinnou a finančně dostupnou dezinfekci kanceláří, škol, sportovišť a dalších.

Poptávkový formulář