Čištění střech v Ostravě

Zbavte se nečistot z vaší střechy

Pečlivě vám umyjeme střechu a zbavíme ji nánosů, listí, mechu, prachu, zelených porostů a ptačího trusu. Za svoji profesionalitou si stojíme a proto používáme horké vody a nižší šetrný tlak, nikdy na střechu nestoupáme, standardně používáme zvedací plošinu. V případě malých střech a hůře dostupných míst používáme profesionální žebříky. Na závěr aplikujeme antimikrobiální nástřik.

Nová střecha, nový barák

Nezávazně kalkulujeme cenu čištění střechy v Ostravě a navrhujeme řešení na míru. Garantujeme letošní cenu.
Čistíme také okapy a jakákoliv další těžko přístupná místa.

Přijedeme vyčistit všechny typy střech v Ostravě, pálené a betonové tašky, eternit, plech, asfaltové šindele, v rámci doporučené pravidelné údržby každých 3 – 6 let. Staňte se součástí akce pro sousedy 3+1 čištění střechy v Ostravě zdarma.

Čištění střech v Ostravě - Nechte si vyčistit střechu od nánosů v rozích střechy i na celém střešním povrchu, mechu, listí, prachu, zelený porostů nebo ptačího trus. Šetrně vyčistíme střechu v Ostravě a vrátíme ji život.

Čištění střech v Ostravě

Nechte si vyčistit střechu od nánosů v rozích střechy i na celém střešním povrchu, mechu, listí, prachu, zelený porostů nebo ptačího trus. Šetrně vyčistíme střechu v Ostravě a vrátíme ji život.

Poptávkový formulář