Čištění okapů a příprava střechy na zimu v Ostravě

Nepodceňte údržbu domu před zimou

Každoroční čištění okapů a příprava střechy na zimu v Ostravě je nutností. S příchodem sychravějšího počasí řse může objevit pár nepříjemností spojených s korozí, ucpáním okapů nebo zatížení střešní konstrukce. Svou daň si vybere i silný mráz.

Přenechte nám čištění okapů a střechy

Pomocí výškové techniky a horolezeckého vybavení vyčistíme i na první pohled nedostupná střešní zákoutí. Stačí nám půl dne!
Pro vaši představu i naši kontrolu kvality na zkouškou kus střechy umyjeme. Pak vám sdělíme závaznou kalkulaci, kterou už později neměníme

Vyčistíme okapy a připravíme střechu na zimu v Ostravě a okolí. Ozvěte se nám pro bezplatnou konzultaci.

Čištění okapů a příprava střechy na zimu v Ostravě - Zabraňte ucpání okrajů střešní plochy tlejícími listy, mchem, plísní a ptačím trusem. Nechte si vyčistit okapy a připravit střechu na zimu v Ostravě. Obraťte se na profesionály a předejděte nepříjemnostem jako koroze a znečištění.

Čištění okapů a příprava střechy na zimu v Ostravě

Zabraňte ucpání okrajů střešní plochy tlejícími listy, mchem, plísní a ptačím trusem. Nechte si vyčistit okapy a připravit střechu na zimu v Ostravě. Obraťte se na profesionály a předejděte nepříjemnostem jako koroze a znečištění.

Poptávkový formulář