Dezinfekce haly

Pomáháme firmám s účinnou dezinfekcí prostor

,

Epidemiologická situace se opět zhoršuje a vy hledáte spolehlivou metodu dezinfekce, kterou budete moci plošně použít na vydezinfikování vašeho obchodu,  kanceláří, velkých hal či dalších firemních prostor?

S nadcházejícím chladnějším počasím nás opět čeká zavádění přísnějších opatření, která se neobejdou bez pravidelné dezinfekce firemních prostor. Ať už jste OSVČ nebo zařizujete dezinfekci pro areál nadnárodní firmy, můžete se spolehnout, že vás v tom ani teď  nenecháme a pomůžeme vám s výběrem té nejvhodnější dezinfekce.

Dostupná metoda dezinfekce, která účinně vydezinfikuje úřady, kanceláře, školy, sportoviště, stadiony nebo bytový dům. Dlouhodobá učinnost!
Plošná dezinfekce interieru a budov – bez chlóru a zápachu – Umyjemto

Obraťte se na nás, profesionály z Umyjemto! 

Vzhledem k pokračující epidemiologické situaci jsme se rozhodli, že ceny nebudeme zvyšovat a naopak naše služby budeme nabízet za výhodnější ceny, aby byly dostupné pro všechny: velké firmy i menší podnikatele. Zavolejte na naši infolinku a my vám rádi poradíme, jaká dezinfekční metoda pro vás bude za dostupnou cenu nejefektivnější.

Spolehlivě vás zbavíme všech virů a bakterií

Důležitost dezinfekce dlouho nepodceňujte a pusťte se do čištění celého objektu opravdu co nejdříve. Pracujeme se širokospektrálním druhem dezinfekce, která po použití nezanechává žádné šmouhy ani skvrny, na podlaze nelepí a nepoškozuje lino. Prostory dezinfikujeme pomocí klasických mlžících rozprašovačů.

Naše širokospektrální dezinfekce:

  • ničí viry, bakterie i plísně
  • je bez chloru a zápachu
  • má univerzální použití
  • zaručuje dlouhodobou účinnost!