Dezinfekce škol

,

Vzhledem k  současné hygienicko-epidemiologické situaci jsme rozšířili naše služby, abychom Vám pomohli také s dezinfekcí škol a univerzit

Ať už školu před uzavřením navštěvovali žáci či personál pozitivně testovaní na nový typ koronaviru COVID-19 nebo se ve vaší škole nákaza neprokázala, nepodceňujte riziko počáteční nedostatečné protestovanosti, se kterou stejně jako jiné země bojovala i Česká republika. Do boje s koronavirem se proto v každém případě pusťte co nejdříve a připravte dětem bezpečné místo, kam se budou po těchto nucených prázdninách moci beze strachu vrátit.

Dostupná metoda dezinfekce, která účinně vydezinfikuje úřady, kanceláře, školy, sportoviště, stadiony nebo bytový dům. Dlouhodobá učinnost!
Plošná dezinfekce interieru a budov – bez chlóru a zápachu – Umyjemto

Neváhejte se na nás obrátit, ať už potřebujete vydezinfikovat učebny, školní chodby, jídelnu nebo univerzitní aulu. Protože se koronavir COVID-19 šíří tzv. kapénkovou infekcí, která se přenáší vzduchem, doporučujeme raději důkladnou dezinfekci celého objektu. Pracujeme se širokospektrálním druhem dezinfekce, který účinně odstraňuje viry, veškeré druhy bakterií i mikroskopické houby včetně jejich nebezpečných spor. Po použití nezanechává žádné šmouhy ani skvrny, na podlaze nelepí a nepoškozuje lino. Protože používáme nejmodernější metody, nemusíte se bát, že by došlo k bělení nebo jinému poškození materiálů. Dezinfekce působí dlouhodobě a tím zabraňuje mikrobiologické rekontaminaci. Prostory dezinfikujeme pomocí klasických mlžících rozprašovačů. 

Tip na závěr: Pokud se učitelé i v současné době schází kvůli poradám ve sborovně, nezapomínejte i tyto prostory pravidelně dezinfikovat.