Dezinfekce schodiště

Dezinfekce bytových domů

, ,

Vstupní dveře, kliky, klíče. To vše dnes sami kvůli obavě z šíření nového koronaviru každodenně dezinfikujete. I my v Umyjemto jsme se proto rozhodli, že půjdeme do boje proti této hrozbě a rozšířili naše služby. Pomůžeme Vám nyní nejen s čištěním fasád, ale také s účinnou dezinfekcí společných prostor jako jsou chodby, sklepy, kočárkárny, výtahy nebo vstupní vestibuly.

Pracujeme s jednou z nejkoncentrovanějších dezinfekcí na světě, která je i ve velmi nízkém ředění účinná proti všem mikroorganismům. Vaše společné prostory tak účinně vydezinfikujeme jak od potenciálního výskytu nového koronaviru, tak od ostatních typů virů, bakterií, hub či jejich zárodků. 

Naše dezinfekce po použití nezanechává žádné šmouhy ani skvrny, na podlaze nelepí a nepoškozuje lino. Protože používáme nejmodernější metody, nemusíte se bát, že by došlo k bělení nebo jinému poškození materiálů. Dezinfekce působí dlouhodobě a tím zabraňuje mikrobiologické rekontaminaci. Prostory dezinfikujeme pomocí klasických mlžících rozprašovačů. 

Jelikož se koronavir COVID-19 šíří tzv. kapénkovou infekcí, která se přenáší vzduchem, doporučujeme Vám raději důkladnou dezinfekci celého objektu. Nezapomínejte, že v domě nebydlíte sami, zkuste se proto se sousedy domluvit na společné úhradě. Dohodnout se můžete také s okolními domy v ulici a podělit se tak o náklady na dezinfekci.